Gürpınar Klima Servisi – İstanbul’da Tam Destek!

Gürpınar klima servisi

Gürpınar klima servisi ile dayanıklı, güvenli ve verimli cihazlar…

Gürpınar, İstanbul ilinin Beylikdüzü ilçesinde yer almaktadır. Büyükçekmece ilçesi, Kavaklı mahallesi ve Marmara Denizi ile çevrili 1800 hektar alana sahip olan bölgede 40 binden fazla kişi yaşamaktadır. Tüyap Fuar Merkezi, Fatih ve Beykent Üniversiteleri, Beylikdüzü Endem Televizyon Kulesi, Kaya İş Merkezi, Carium, Perla Vista, Outlet Park, Marka City, Beylicium ve Marmara Park gibi alışveriş merkezleri, okullar, spor salonları ve sitelerle çevrilidir. Ekibimiz ise bölgede klima servis hizmetleri vermektedir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Gürpınar’da Servis Home Kalitesi

Gürpınar klima servisi kadromuz ev ve iş yerlerinin servis ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Alanında uzman teknisyenlerimiz:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için talebinizi alır almaz adresinize geliyor.

Servis Danışmanlığı

Gürpınar klima servisi olarak satış ve servis süreçlerinde profesyonel destek sunarak %100 memnuniyet yaratmayı amaçlıyoruz. Servis danışmanlarımızla mekanınıza göre hangi klimayı almanız gerektiğine karar veriyoruz, montajını yaptırıyoruz ve satış sonrası dilediğiniz her an yanınıza oluyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz. Özel klima servisi olarak da General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları