Güngören Klima Servisi – Kalitenin Adresi!

güngören klima servisi

Güngören klima servisi olarak kaliteyi ve konforu mekanınıza getiriyoruz!

Güngören, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan bir ilçesidir. İlin batı yarısında Çatalca Yarımadası’nda yer alır. İstanbul’un 7 km kare alanı ile yüzölçümü bakımından en küçük ilçesidir. Abdurrahman Nafiz Gürman, Akıncılar, Gençosman, Güneştepe, Merkez, Güven, Haznedar, Mareşal Çakmak, Mehmet Nezihi Özmen, Sanayi ve Tozkoparan mahallelerinden oluşan ilçe için Güngören klima servisleri desteğini ekiplerimiz sağlamaktadır. Servis Home Güngören klima servisi her mekan için iklimlendirme sorunlarını gidermekte, klima bakımı ve tamiri yapmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

20 yıllık sektör deneyimi, 40 kişilik profesyonel teknik ekip ve geniş araç filosu ile İstanbul’un en iyi servis merkezlerinden olan Güngören klima servisi olarak her model klimanın bakım ve onarımı ile ilgileniyoruz. Klima tamiri ve bakımında %100 orijinal parça garantisi sunuyoruz.

Güngören klima servisi ekiplerimiz ile ev ve iş yerleriniz için:

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinize geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servis Home klima danışmanlığı hizmetiyle sizlere arıza ve bakım durumunda nasıl hareket etmeniz gerektiğini anlatıyoruz. Güngören klima servisi danışmanlarımızla klima tamiri, bakım ve montaj konularında ücretsiz bilgilendirme sağlıyoruz. Doğru servis ekibiyle çalışabilmeniz için onarımda ve klima bakımı sırasında nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatıyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları