Güneşli Klima Servisi – Serviste Kalite!

güneşli klima servisi

Güneşli klima servisi, iklimlendirme ihtiyaçlarınıza hızlı, güvenilir ve garantili çözümler sunuyor!

Bağcıların en kalabalık semtlerinden biri olan Güneşli, Bahçelievler’in komşusudur. Bulgaristan ve Selanik göçmenlerinin çoğunlukta yer aldığı Güneşli’de yaklaşık 40 bin kişi yaşamaktadır. Bağcılar belediyesinin de yer aldığı semtte iş merkezleri, okullar, hastaneler, spor salonları, alışveriş merkezleri ve diğer yaşam alanları bulunmaktadır. Servis Home olarak bizler de bu kalabalık bölgede servis hizmetleri sunmaktayız.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Güneşli’de Servis Home Kalitesi

Servis Home, klimada uzman ekibi ve teknik donanımı ile yıllardır sektörün en çok tercih edilen ismi. İstanbul’un her semtinde olduğu gibi Güneşli’de de hizmet veren Servis Home çağrı merkezini aradığınızda:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinize geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Güneşli klima servisi olarak sunduğumuz servis danışmanlığı hizmeti sayesinde hangi ürünü alacağınıza daha rahat karar vereceksiniz. Servis Home ekibinin desteği ile satın alma ve servis süreçlerinde gerekli bilgi donanımına sahip olacaksınız.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları