Gümüşsuyu Klima Servisi – Serviste Konfor!

gümüşsuyu klima servisi

Gümüşsuyu klima servisi ekiplerimiz hızlı ve güvenli servis hizmetleriyle yanınızda!

Gümüşsuyu, İstanbul’da Boğaziçi’nin Anadolu yakasında, Yeniköy ile karşı karşıya, Beykoz ilçesine bağlı bir mahalledir. Kuzeyinde Beykoz Merkez, güneyinde ise İncirköy mahalleleri yer almaktadır. Gelişmekte olan bir bölge olarak dikkat çeken mahalle için Gümüşsuyu klima servisleri desteğini ekiplerimiz sağlamaktadır. Servis Home Gümüşsuyu klima servisi her mekan için iklimlendirme sorunlarını gidermekte, bakım ve montaj ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

Anadolu Yakası’nın en deneyimli klima servis merkezlerinden biri olarak kullandığınız cihazlarınızı ilk günkü performanslarına kavuşturacak klima bakımı ve tamiri hizmetlerini sunuyoruz. Gümüşsuyu klima servisi ekiplerimiz ile ev ve iş yerleriniz için:

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinize geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

İstanbul’un her semtine hizmet götürme amacıyla çalışan Servis Home markamızın klima danışmanları da sizlere hangi klimayı alacağınızdan nereye monte edileceğine kadar uzman bilgilendirmede bulunuyor. Gümüşsuyu klima servisi danışmanlarımız klimalarınızın arızalanmasıyla birlikte neler yapılacağından ve klima tamiri ve bakımı ücretlerinden bahsediyor. Aklınıza takılan tüm sorular cevap bulmuş oluyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları