Gümüşpala Klima Servisi – Bakım ve Onarım Hizmetleri

gümüşpala klima servisi

Gümüşpala klima servisi, uzun ömürlü, dayanıklı ve tasarruflu cihazlar için uzman destek sunuyor.

Avcılar’da yer alan mahallelerden biri olan Gümüşpala, E-5 yolunun sağında yer alır ve Küçükçekmece Gölü’ne kıyısı vardır. Piknik alanları, otomotiv merkezleri, spor kompleksleri, siteler, okullar ve iş merkezlerinin yer aldığı Gümüşpala’da 40 binden fazla nüfus vardır. Bölgedeki iklimlendirme ihtiyaçlarını ise ekiplerimiz karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Gümüşpala’da Servis Home Kalitesi

İstanbul’da geniş servis ağıyla hizmet veren Servis Home ailesi olarak Gümüşpala mahallesindeki klima bakım ve arıza taleplerinizi en kısa sürede karşılıyoruz.

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar konularında sizlere yardımcı oluyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servis Home Gümüşpala klima servisi kişi ve kuruluşlara servis danışmanlığı hizmeti sunuyor. En iyi klimayı seçmenizi sağlarken kullanım bilgileri veriyor, arızalanan cihazlarınıza nasıl müdahale edeceğinizi anlatıyor. Doğru klimayı almanızı ve cihazınızı bilinçli şekilde kullanmanızı sağlıyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları