Gültepe Klima Servisi – Ayrıcalıklı Hizmet!

gültepe klima servisi

Gültepe klima servisi, her mekana uygun kaliteli çözümler…

Kağıthane’nin semtlerinden biri olan Gültepe’nin kesin sınırları olmamakla birlikte Ortabayır, Telsizler, Gültepe, Harmantepe ve Yahya Kemal ile çevrili olduğunu söyleyebiliriz. Nüfusu 15 bine ulaşmıştır. Büyükdere Caddesi’ne yakın olan bölgeleri Kanyon, Metrocity, İstanbul Sapphire gibi alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde olup semtte iş merkezleri ve konutlar da bulunmaktadır. Bu yapıların tamamının ihtiyaçlarını ise Servis Home ekibi hızlı bir şekilde karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Gültepe’de Servis Home Kalitesi

Servis Home Gültepe klima servisi, 20 yılı aşan deneyimi ile İstanbul’un her noktasına hizmet götürmeye devam ediyor. Çağrı merkezimizi arayarak talep edeceğiniz hizmetlerden en kısa sürede yararlanabilirsiniz. Servis Home olarak:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetler için adresinize geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servis danışmanlığı sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, yüksek verimli klima seçimleri yapıyoruz. Servis Home Gültepe klima servisi uzman danışmanları kişi ve kuruluşlara taleplerine göre cihaz önerisi yaparken servis süreçleri hakkında da bilgilendirme yapıyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları