Göztepe Klima Servisi – Alanında Uzman Ekip!

göztepe klima servisi

Göztepe klima servisi profesyonel servis hizmetleriyle yanınızda!

Kadıköy ilçesine bağlı olan Göztepe semti, güneyde Sahil Yolu ve Marmara Denizi, kuzeyde Merdivenköy mahallesi, doğuda Erenköy mahallesi ve Caddebostan semti, batıda da Çiftehavuzlar semti ile komşudur. 10.000 m2’lik Göztepe Parkı ile çok sayıda ahşap köşkleri olan semtte genellikle konut yerleşkeleri bulunur. Servis Home ekibimiz de semtteki ev ve iş yerlerinde bulunan klimaların bakımdan onarıma her servis sürecinde yanında yer alır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Göztepe’de Servis Home Kalitesi

40 kişilik teknik ekibiyle İstanbul’un her semtine hizmet götüren Servis Home, Göztepe klima servisleri olarak da kaliteli çalışmalara imza atmaktadır. Çağrı merkezimiz de gelen aramalardan sonra sizlere:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetleri sunarız.

Servis Danışmanlığı

Klima alırken uzman bir görüşten yararlanmak istiyorsanız Göztepe klima servisi, servis danışmanlığı hizmetini talep edin. Servis Home ekibimizin bünyesinde yer alan Servisman, sizlere klima satın alma sürecinden bakım ve onarıma kadar farklı alanlarda yardımcı olacak. Danışmanlarımız bilgi ve tecrübelerini her zaman sizinle paylaşacak.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları