Gaziosmanpaşa Klima Servisi – Serviste Kalite!

gaziosmanpaşa klima servisi

Gaziosmanpaşa klima servisi ekiplerimiz hızlı ve güvenli servis hizmetleriyle yanınızda!

Gaziosmanpaşa, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan bir ilçesidir. İstanbul’un geç dönem yerleşimlerinden olan ve daha önce Taşlıtarla ve Küçükköy mevkii olarak bilinen Gaziosmanpaşa, 1950’li yıllardan sonra gelişmiş, 1963 yılında da ilçe olmuştur. Gaziosmanpaşa klima servisleri desteğini ise ekiplerimiz sağlamaktadır. Servis Home Gaziosmanpaşa klima servisi her mekan için iklimlendirme sorunlarını gidermekte, bakım ve montaj ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

İstanbul’un her yakasına hizmet götüren Servis Home ailesi olarak klimalarınıza ilk günkü performans ve verimlerini kazandırıyoruz. 20 yılı aşan sektör deneyimi ve 40 kişilik teknisyen kadromuzla başından sonuna kadar tüm servis süreçlerinde yanınızda oluyoruz.

Gaziosmanpaşa klima servisi ekiplerimiz ile ev ve iş yerleriniz için:

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinize geliyoruz

Servis Danışmanlığı

Bu güne kadar aldığınız servis hizmetlerinin yeterli olup olmadığını bilmek ister misiniz? Cevabınız evetse uzman klima servis danışmanlarımız, sizlere iyi bir servisin bakım ve onarımda neler yapması gerektiğini anlatacak. Gaziosmanpaşa klima servisi danışmanlarımız; arızanın türünü, nasıl onarım yapılacağını, klima bakımı ve orijinal yedek parçaların neden gerekli olduğunu açıklayacak. Merak ettiğiniz tüm konular hakkında bilginiz olacak. Böylece daha iyi hizmet alacaksınız.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları