Gayrettepe Klima Servisi – Her Semtte Aynı Kalite!

gayrettepe klima servisi

Gayrettepe klima servisi ile aynı gün hizmet, güvenli onarım, tasarruflu bakım…

Gayrettepe, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde yer almaktadır. Batıdan Mecidiyeköy ve Fulya, kuzeyden Esentepe, doğudan Balmumcu ve güneyden Dikilitaş semtleri ile çevrilidir. 1960’larda emekli subaylar ve gazeteciler için yapılan sitelerle daha da büyümüştür. İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Florence Nightingale Hastanesi, Sabah Gazetesi-ATV Binası gibi önemli binaların yer aldığı bölgede yaşam alanlarına ve Servis Home ekiplerimiz iklimlendirme çözümleri sunmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Gayrettepe’de Servis Home Kalitesi

Gayrettepe klima servisi merkezimiz İstanbul’un en iyi servislerinden biri olarak satış öncesi ve sonrasında kişisel ve kurumsal hizmetler vermeye devam ediyor.

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar konularında gelen taleplerin tamamına en kısa sürede yanıt vererek müşterilerinin hızlı hizmet almasını sağlıyor.

Servis Danışmanlığı

Servis danışmanlarımız en yeni klima modelleri, fiyatları ve kampanyaları hakkında sizleri bilgilendiriyor. Ayrıca mekanınızın özelliklerine göre cihaz satışı yaparak verimli kullanım sağlıyor. Klimalarınızın nasıl kullanılacağını ve çağrı merkezini aramadan önce yapmanız gerekenleri anlatıyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları