Florya Klima Servisi – Serviste Mükemmellik!

florya klima servisi

Florya klima servisi olarak Bakırköy semtleri arasında yer alan Florya’da ev ve iş yerleri için klima servis desteği sunuyoruz.

İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bir semt olan Florya, Cumhuriyet’in ilanından sonra gelişerek büyük bir yerleşim alanı olmuştur. Villalar, lojmanlar, plajlar, parklar, bahçeler ve seralar kurulmuştur. Yazlık yer olma özelliğini 1970’li yıllarda kaybetse de halen geniş bahçeli ve havuzlu evleri ile dikkat çekmektedir. Bakırköyspor’un maçlarını oynadığı Şenlikköy Stadyumu ile Galatasaray Spor Tesisleri buradadır. Ekibimiz İstanbul’un gelişmiş semtlerinden biri olan Florya’da deneyimli ekibiyle yılın her günü yanınızdadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Florya’da Servis Home Kalitesi

Servis Home İstanbul’un her bölgesine olduğu gibi Florya’ya da servis desteğini ulaştırmaktadır. 20 araçlık filomuz ve 40 kişilik uzman ekibimiz cihazlarınızın:

• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar ihtiyaçları için adresinize gelmektedir.

Ayrıca servis danışmanlarımız satış öncesinde ve sonrasında profesyonel destek sunmaktadır.

Servis Danışmanlığı

Hangi klimayı alacağınıza, nereye monte ettireceğinize ya da arıza durumlarında ne yapacağınıza karar veremediyseniz servis danışmanımız yardımınıza koşuyor. Servis Home, Servisman klima danışmanlığı ile ücretsiz olarak satış ve satış sonrası süreçlerde yanınızda olan bir ekip var. Ev ve iş yerlerinizin büyüklüğüne, yaşadığınız yerin iklim şartlarına, istediğiniz sıcaklık değerlerine göre en uygun klimaya sahip olmanız için danışmanlarımız sizlerle.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.