Firuzköy Klima Servisi – %100 Memnuniyet!

firuzköy klima servisi

Firuzköy klima servisi, yaşam alanlarınıza konforu ve kaliteyi getiriyor…

1991 yılında Avcılar ilçesinin muhtarlığı olan Firuzköy, günümüzde modern bir semt görünümündedir. Doksanlı yıllar boyunca hep ihmal edilen bölge, alt yapı ve imar konularında çok geri kalsa da şimdilerde gelişerek büyüyor. Göçmenlerin çoğunluklu olduğu Firuzköy’de yaklaşık 20 bin kişi yaşıyor ve teknik ekibimiz bölgedeki iklimlendirme ihtiyaçlarını yıl boyu gideriyor.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Firuzköy’de Servis Home Kalitesi

Firuzköy klima servisi Servis Home, yılların deneyimi ile bölgenin en güçlü servis merkezi olmaya devam ediyor. Ekiplerimiz sizlere:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar ihtiyaçlarınızda tam destek sunuyor.

Servis Danışmanlığı

Servis danışmanlığı konusunda uzman Servis Home Firuzköy klima servisi ekibi eviniz ve iş yeriniz için en uygun klimayı seçmenizi sağlıyor. Arızalanan klimalarınızın tamir aşamaları, tamir sonrası klima kullanımı hakkında bilgi veriyor. Son teknoloji cihazlar ve aksesuarlarla ilgili tüm sorularınızı da yanıtlıyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları