Fikirtepe Klima Servisi – Kaliteli Hizmet!

fikirtepe klima servisi

Fikirtepe klima servisi, %100 garanti, yıl boyu tam destek, hızlı iklimlendirme çözümleri…

Fikirtepe, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda, Kadıköy İlçesi sınırları içinde bir semttir. Fikirtepe mahallesinin yanı sıra, Eğitim ve Dumlupınar mahallerini de kapsayan bir bölgenin adıdır. Batıda Kurbağalıdere ve Boğaziçi Köprüsü çevre yolu ile Hasan Paşa Mahallesi’ne; doğuda Merdivenköy’e; güneyde Kayışdağı Caddesi ile Zühtü Paşa ve Feneryolu mahallelerine; kuzeyde D 100 Otoyolu ile Ünalan Mahallesi’ne komşudur. 13 bin nüfuslu Fikirtepe’de ev ve iş yerleri için klima çözümlerini ekiplerimiz sunmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Fikirtepe’de Servis Home Kalitesi

Servis Home Fikirtepe klima servisi olarak bölgenin tamamında satış öncesi ve sonrası desteklerimize devam ediyoruz. Çağrı merkezimizi arayarak talep ettiğiniz:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Klima Sökümü
• Yedek Parça – Aksesuar hizmetleri için en kısa sürede sizlere ulaşıyor ve adresinizde hizmet sunuyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servis danışmanlığı hizmetimizle müşterilerimizin doğru klimayı almasını sağlıyoruz. Mekan büyüklüğü ve iklim şartlarını göz önünde bulunduruyoruz. Aynı zamanda bakım ve onarımda bilgilendirme desteklerimizle uzman bakış açımızdan yararlanmanızı sağlıyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları