Fevziçakmak Klima Servisi – Serviste Garanti!

fevzi çakmak klima servisi

Fevziçakmak klima servisi, her evde ve iş yerinde klima konforu…

Fevzi Çakmak, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Gaziosmanpaşa ilçesine bağlı 16 mahalleden biridir. Kuzeyinde Kâzım Karabekir; güneyinde Bağlarbaşı ve Şemsipaşa; batısında Yenimahalle; doğusunda ise Eyüp ilçesine bağlı Yeşilpınar mahalleleri bulanmaktadır. 22 bin civarında olan nüfusuyla kalabalık bölgelerden biri olan Fevzi Çakmak için Servis Home ailesi olarak evlere, iş yerlerine, alışveriş merkezlerine, okullara, spor salonlarına vb. yerlere klima çözümleri götürüyoruz.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Fevzi Çakmak’ta Servis Home Kalitesi

Fevzi Çakmak klima servisi Servis Home’un geniş hizmet ağına dahil bir bölgedir. Her biri alanında uzman 40 kişilik ekibimiz ve 20 araçlık filomuz ile adresinize gelerek ya da servis merkezimizde:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetler sunuyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servis danışmanlığı hizmeti ile ekiplerimiz sektörün aksine hem satış öncesi hem de satış sonrası süreçlerde yanınızda yer alıyor. Hangi klimayı alacağınızdan servis sürecinde sizi nelerin beklediğine kadar aklınıza takılan tüm soruları danışmanlarımız yanıtlıyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları