Fevzi Çakmak Klima Servisi – Deneyim ve Garanti!

fevzi çakmak klima servisi

Fevzi Çakmak klima servisi olarak İstanbul’un Bahçelievler ilçesine bağlı olan bölgeye güvenilir ve garantili klima servis hizmetleri sunuyoruz.

Kuzeybatısında Yenibosna; güneyinde D100 karayolu Ataköy; batısında Çobançeşme, doğusunda Zafer mahalleleri bulunan, nüfusu 30 bini aşan ve Bahçelievler’in önemli semtlerinden olan Fevzi Çakmak’ta Servis Home, yaşam alanlarında konforu daim kılmak için bakım, onarım-tamir, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarınızda yanınızda yer almaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Fevzi Çakmak’ta Servis Home Kalitesi

Yaşam alanlarınızda kaliteli iklimlendirme istiyorsanız Servis Home tam size göre! Yetkili servisi ve özel servisi olduğu markaların tüm ihtiyaçlarını karşılayan ekiplerimiz gerek teknik donanımı gerekse bilgi birikimi sayesinde aklınıza takılan her sorunun cevabını vermektedir.

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için anında destek sunmaktadır.

Servis Danışmanlığı

ServisMan, klima alırken, tamir ettirirken, bakım yaptırırken, kısacası her zaman yanınızda! Klimanızın takılacağı yeri belirliyor, aynı zamanda satın alma ve klima montaj süreçlerinde de bilgi sahibi olmanızı sağlıyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları