Feriköy Klima Servisi – Serviste Kalite!

feriköy klima servisi

Feriköy klima servisi, 30 yıla yaklaşan deneyimiyle İstanbul’un en iyisi…

Feriköy İstanbul’un Şişli İlçesine bağlı Okmeydanı ile Osmanbey arasında kalan bölgede yer alan bir semttir. Feriköy’ün adı Abdülmecid ve Abdülaziz dönemlerinde kendisine geniş topraklar bağışlanan Mösyö Feri adındaki bir Fransız tüccardan gelmektedir. 6-7 Eylül olaylarına kadar bölgede Gürcü, Ermeni ve Rum asıllı vatandaşlar yaşasa da günümüzde çok az gayrimüslim bulunmaktadır. Tarihi kiliseler ve vakıf okulları ile mezarlıkların bulunduğu Feriköy’de gerekli olan iklimlendirme ihtiyaçlarını ekiplerimiz karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Feriköy’de Servis Home Kalitesi

Servis Home Feriköy klima servisi olarak Feriköy’deki evlere ve iş yerlerine klima çözümleri sunuyoruz. Çağrı merkezimize ulaştığınızda 40 kişilik teknik ekibimiz ve araç filomuzla:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetler için adresinize geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Feriköy klima servisi olarak farklı klima markalarının danışmanlığını yapıyor ve mekanınıza uygun cihazı almanızı sağlıyoruz. Satış sonrasında ise karşılaşacağınız klima sorunlarında yanınızda yer alarak bakım ve onarımla ilgili bilgilendirmede bulunuyoruz. Böylece güvenebileceğiniz bir ekiple çalışmanızı sağlıyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti verilmektedir.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları