Ferhatpaşa Klima Servisi – Profesyonel Destek!

ferhatpaşa klima servisi

Ferhatpaşa klima servisi, yaşam alanlarınıza konfor getiriyor…

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Ataşehir ilçesine bağlı 17 mahalleden biri olan Ferhatpaşa, 20 bini aşan nüfusuyla bölgenin büyüyen merkezlerinden biri. Batısında Kayışdağı, Mimarsinan ve Yeniçamlıca, doğusunda Eyüpsultan, güneyinde Büyükbakkalköy, kuzeyinde Yenisanayi mahalleleri bulunmaktadır. Buradaki iş merkezlerine ve konutlara, bankalara ve okullara da Servis Home ailesi olarak hizmet vermekteyiz.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Ferhatpaşa’da Servis Home Kalitesi

Ferhatpaşa klima servisi Servis Home olarak bölge ve çevresinin klima ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Çağrı merkezimizi aradığınızda ve taleplerinizi ilettiğinizde:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar konularında almak istediğiniz hizmeti kısa sürede sunuyoruz.

Servis Danışmanlığı

Satış ve servis süreçlerinde Servisman servis danışmanlığı sayesinde hangi klimayı satın alacağınıza daha rahat karar verebilirsiniz. Keşif hizmetinden sonra Servisman sizi klima kapasiteleri hakkında bilgilendirerek önerilerde bulunuyor. Eğer servis merkezinde onarımı yapılan klimanız var ise durum bilgisini de yine danışmanlarımızdan alabiliyorsunuz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları