Feneryolu Klima Servisi – Deneyimli Kadro!

feneryolu klima servisi

Feneryolu klima servisi, profesyonel klima uygulamaları, anında çözümler…

İstanbul Kadıköy’de bir mahalledir. Kızıltoprak ile Selamiçeşme arasında yer almaktadır. Eskiden bir demiryoluna sahip olan mahallede şimdilerde siteler, kafeler ve iş yerleri bulunmaktadır. Halen eski ve ağaçlı sokakları bulunmaktadır. 25 bin nüfusa sahip olan mahalledeki kurumsal ve bireysel klima taleplerini ekiplerimiz karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Feneryolu’nda Servis Home Kalitesi

Feneryolu klima servisleri olarak 30 yıla yaklaşan servis deneyimimiz ve teknoloji ağımız sayesinde İstanbul’un en iyi servis hizmetlerini sizlere sağlıyoruz. Yıl boyu hizmet veren çağrı merkezimizle:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar taleplerinizi alıyor, en kısa sürede çözüm sunarak cihazınızı kullanmaya devam etmenizi sağlıyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servis Home klima danışmanlarımızla ev ve iş yerlerinizin büyüklüğüne, hava şartlarına, istediğiniz ısı değerlerine göre uygun klimayı almanızı sağlıyoruz. Adresinize gelerek klima fiyatları, kullanım şekilleri, tasarruf yolları, son çıkan aksesuarlar hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Arızalarda yapmanız gerekenleri anlatıyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları