Fenerbahçe Klima Servisi – Serviste Lider!

fenerbahçe klima servisi

Fenerbahçe klima servisi, satış öncesi ve sonrası destekleriyle yanınızda…

Fenerbahçe, İstanbul’un Anadolu yakasında, Marmara Denizi kıyısında, Kadıköy ve Moda’nın güneyinde, Kızıltoprak ve Çiftehavuzlar semtleri arasında kalan tarihi semttir. Güneyinden ve kuzeybatısından Marmara Denizi ile çevrelenen semt, Kızıltoprak, Feneryolu, Çiftehavuzlar, Caddebostan semtleriyle çevrilidir. Lüks kafeler ve restoranlar, Yelken Kulübü tesisleri, modern evleri ile dikkat çeken Fenerbahçe’de, Servis Home iklimlendirme çözümleri sunmaktayız.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Fenerbahçe’de Servis Home Kalitesi

Fenerbahçe klima servisleri olarak İstanbul’un en iyi servis hizmetlerini adresinize getirmeye devam ediyoruz. 40 kişilik teknisyen ekibimiz ve araç filomuzla:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Klima Sökümü
• Yedek Parça – Aksesuar konularında tam destek sunuyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servis Home klima danışmanları sayesinde en iyi klimayı seçeceksiniz! Alanında uzman danışmanlarımız klima fiyatları, modelleri, aksesuarları ve kullanım şekilleri hakkında sizi bilgilendirecek, dilediğiniz her an bir telefon uzağınızda olacak.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları