Fener Klima Servisi – Serviste Kalite!

fener klima servisi

Fener klima servisi, klimada deneyimli ekip güvenli çalışmalar…

Fener, İstanbul’un Haliç kıyısındaki tarihi semtlerinden biridir. Bir yanında Cibali, diğer yanında Balat’ın bulunduğu semtin en önemli özelliği, Ortodoks mezhebinin merkezi konumundaki İstanbul Patrikhanesi’nin burada olmasıdır. Osmanlı döneminde Rumlar ve varlıklı Musevilerin oturduğu Fener’de şimdilerde Türkler çoğunluktadır. Tarihi yapıları ile dikkat çeken bölgedeki servis ihtiyaçlarını ise ekiplerimiz karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Fener’de Servis Home Kalitesi

Fener semtinde klima servisi arayanlar için Servis Home kalitesi adrese geliyor. Cihazlarınız için:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar taleplerinizi ilk olarak çağrı merkezimiz karşılıyor. Ardından teknik ekiplerimiz en kısa sürede yerinde hizmet mantığıyla harekete geçiyor.

Servis Danışmanlığı

Fener klima servisi olarak sunduğumuz servis danışmanlığı hizmeti sayesinde hangi ürünü alacağınıza daha rahat karar vereceksiniz. Danışmanlarımızdan klima fiyatları, kapasiteleri, kullanımı hakkında bilgi alırken ev ve iş yerleriniz için doğru tercihi yapabileceksiniz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları