Fatih Klima Servisi – Verimli ve Tasarruflu Klimalar!

fatih klima servisi

Fatih klima servisi aynı gün bakım, onarım, yedek parça hizmetleriyle maksimum konfor sunuyor.

Fatih, tarihi yarımada denen İstanbul şehrinin kurulduğu ve geliştiği bölgenin tamamını kaplayan ve İstanbul’un merkezi sayılan ilçedir. Ticaretin ve hayatın yoğun olarak yaşandığı Fatih klima servisi desteğini ise ekiplerimiz sağlamaktadır. Servis Home Fatih klima servisleri ekiplerimiz her mekan için klima bakımı ve tamiri çözümü sunmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda güvenilir servis hizmetleri almak isteyenler için Fatih klima servisi olarak yıl boyu uzman teknisyenlerimizle birlikte ev ve iş yelerine iklimlendirme çözümlerimizi sunmaktayız.

Fatih klima servisi uzman kadrosuyla:

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinize en kısa sürede ulaşmaktayız.

Servis Danışmanlığı

ServisMan klima danışmanlarımız sayesinde profesyonel klima servis hizmetleri alacaksınız. Fatih klima servisi danışmanlarımız, klima tamiri ve bakım uygulamalarında aklınıza takılan tüm soruları cevaplayacak. Ücretsiz olarak sunulan servis danışmanlığı hizmetimiz ile kullandığınız cihazlara hangi sıklıkta bakım yapılması gerektiği, arızaların nasıl giderileceği, klima tamiri sırasında kullanılacak yedek parçalar hakkında bilgi sahibi olmanız sağlanacak.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları