Etiler Klima Servisi – Güvenilir Hizmet!

etiler klima servisi

Etiler klima servisi, kaliteli klima çözümlerinin adresi…

Etiler, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde yer alıyor. Levent’in doğu sınırından başlayarak Yıldız Blokları’nı, Basın Sitesi’ni, Uçaksavar Sitesi’ni, lüks Alkent konutlarını, Akatlar Mahallesi’ni kapsayan Etiler semtinde aynı zamanda çok sayıda site ve toplu konut bölgesi bulunur. Büyük alışveriş merkezleri, eğlence merkezleri, üniversite fakülteleri, özel okullar, kafeler, restoranlar ve barlar da semtte oldukça fazladır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Etiler’de Servis Home Kalitesi

Etiler klima servisi Servis Home, bütün servis uygulamalarında yanınızda yer alıyor. Çağrı merkezimize gelen aramalarınızın ardından teknik ekibimizle birlikte:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar gibi hizmetler için adresinize geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Etiler klima servisi Servis Home ekibi servis danışmanlığı hizmetiyle hangi klimayı almanız gerektiğine daha rahat karar vermenizi sağlıyor. Klima modelleri ve performansları ile ilgili bilgi veren ekibimizden klima kullanımı, servis uygulamaları hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları