Esentepe Klima Servisi – Servisin En İyisi!

esentepe klima servisi

Esentepe klima servisi, deneyimli ekipler, sınırsız teknik imkan, kaliteli projeler…

Esentepe, Şişli’nin mahallelerinden biridir. Çoğunlukla iş merkezlerinin ve gökdelenlerin bulunduğu mahalle güneyden Gayrettepe ve Balmumcu, batıda Mecidiyeköy ve Gülbahar (Gülbağ) kuzeyde Gültepe ve Çeliktepe ve doğu da Levent ile komşudur. TMSF, Şişli Belediyesi, Zincirlikuyu Mezarlığı, Astoria, Metrocity ve Kanyon alışveriş merkezleri, HSBC ve Denizbank genel müdürlükleri, Tekfen Tower gibi önemli iş yerlerinin ve yaşam alanlarının olduğu Esentepe’de ekiplerimiz iklimlendirme hizmetleri vermektedir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Esentepe’de Servis Home Kalitesi

Esentepe klima servisi Servis Home olarak ev ve iş yerleriniz için özel klima çözümleri ile yıl boyu hizmet vermeye devam ediyoruz. Gün içerisinde aktif olan çağrı merkezimize ulaştığınız taktirde:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar hizmetlerimizi sunmak için hızlı dönüş yapıyoruz.

Servis Danışmanlığı

Esentepe klima servisi danışmanlarımızla satıştan servise her aşamada kaliteli destek sunuyoruz. Klima fiyatları, markaları, kullanım şekilleri, servis çalışmaları hakkında profesyonel destek veriyoruz. Çağrı merkezimizi aramadan önce neler yapmanız gerektiği hakkında detaylı bilgiler veriyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları