Esenşehir Klima Servisi – Hizmette Kalite!

esenşehir klima servisi

Esenşehir klima servisi, cihazlarınızın yüksek performansla, verimli çalışmasını sağlıyor.

Esenşehir İstanbul’un Ümraniye ilçesinde yer alan bir mahalledir. 100 bine ulaşan nüfusu ile İstanbul’un en kalabalık bölgelerinden biri olarak bilinmektedir. Des, Kadosan, İmes Organize Sanayi bölgesi gibi birçok insanın iş kaynağı olan çalışma mekanlarını bünyesinde barındırmaktadır. Buradaki iş merkezlerine ve konutlara, bankalara ve okullara da Servis Home kalitesiyle hizmet vermekteyiz.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Esenşehir’de Servis Home Kalitesi

Esenşehir klima servisi Servis Home bölgenin kalabalık iş merkezlerine ve kamu alanlarına deneyimli ekibiyle hizmet vermeye devam ediyor. Çağrı merkezimize gelen aramalardan sonra:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Klima Sökümü
• Yedek Parça – Aksesuar konularında müşterilerine en kısa sürede yanıt veriyor.

Servis Danışmanlığı

Satış ve servis süreçlerinde Servisman servis danışmanlığı sayesinde klima özellikleri ve kapasiteleri hakkında bilgi alabilecek mekanınıza uygun klimayı kolayca seçeceksiniz. Servise giden klimalarınız hakkında da uzmanımızdan yardım alabileceksiniz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları