Erenköy Klima Servisi – Maksimum Konfor!

erenköy klima servisi

Erenköy klima servisi, klimalarınıza hızlı ve kaliteli çözümler sunuyor…

Erenköy, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde mahalledir. Batıda Göztepe, güneyinde Caddebostan ile Suadiye, kuzeyinde Sahrayıcedit ve 19 Mayıs semtleriyle komşudur. Mahallenin ekseni ve ticaret merkezi Ethem Efendi Caddesi’dir. Semtteki en eski yapılar; Sokullu Mehmed Paşa Köşkü, Zihni Paşa Camii, Ahmed Reşid Paşa Çeşmesi ve Seyit Paşa Çeşmesi’dir. Bugünkü nüfusu yaklaşık 60.000 olan Erenköy’de iklimlendirme ihtiyaçlarını ekiplerimiz karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Erenköy’de Servis Home Kalitesi

Erenköy klima servisleri olarak iklimlendirme cihazlarınızın her sorununda yanınızdayız. 20 yılı aşan sektörel deneyimimizle teknik ekibimizin uzmanlığını birleştirerek çağrı merkezimize gelen aramalardan sonra:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetleri sunuyoruz.

Servis Danışmanlığı

Erenköy klima servisi servis danışmanları ile hangi klimayı alacağınıza daha hızlı karar verebilirsiniz. Uzman danışmanlarımız keşif hizmetlerine katılarak mekân özelliklerine göre doğru klimayı sizlere öneriyorlar. Ardından montaj çalışmalarında da cihazın verimini kontrol ediyorlar. Periyodik bakım ve arıza uygulamalarında da destek vererek profesyonel hizmet almanızı sağlıyorlar.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları