Emirgan Klima Servisi – Güvenilir Hizmet!

emirgan klima servisi

Emirgan klima servisi, İstanbul’un her yerinde güvenilir hizmet!

Emirgân, İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı, Boğaziçi’nde bir semttir. Çay bahçeleri ve korusu ile bilinen Emirgan, yalılarıyla da dikkat çekmektedir. 10 bine ulaşan nüfuslu bölgede özellikle Emirgan Parkı ünlüdür. Çay bahçeleri, yalıları ve kafeleri ile ünlü olan Emirgan’da Servis Home ekibimiz 40 kişilik uzman kadrosu ve 20 yılı aşan deneyimi ile tam hizmet sunar. Hızla gerçekleşen betonlaşmaya karşı çevreye dost iklimlendirme hizmetleri verir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Emirgan’da Servis Home Kalitesi

Servis Home Emirgan klima servisi olarak semtin klima konusunda ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılıyoruz. Bize ulaştığınız andan itibaren kaydınızı oluşturuyor ve adresinize gelerek:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetleri sunuyoruz.

Servis Danışmanlığı

Emirgan klima servisi servis danışmanlığı hizmetimizden yararlanarak hem klima satın alırken hem de kullanırken daha rahat edeceksiniz. Evinize ve iş yerlerinize uygun cihazları tanıtan uzmanlarımızla birlikte seçiminizi yapacak ve servis işlemlerinizde ayrıcalık yaşayacaksınız.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları