Eminönü Klima Servisi – %100 Memnuniyet!

eminönü klima servisi

Eminönü klima servisi, İstanbul’un en kalabalık semtlerinden birinde uzman iklimlendirme!

İstanbul’un bir semti olan Eminönü, kuzeyde Haliç, güneyde Marmara Denizi, doğuda İstanbul Boğazı ile çevrilidir. Kentin en hareketli bölgelerinden olan Eminönü, yüzölçümüne karşın binlerce kişiyi ağırlar. 50 bini aşan nüfusu, çarşıları, camileri, dükkanları, alışveriş merkezleri, okulları ve konutları ile büyük bir yaşam alanı olan Eminönü’nde klima servisi ve satışı ile ilgili tüm sorularınızı Servis Home yanıtlamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Eminönü’nde Servis Home Kalitesi

Eminönü klima servisi olarak gün içindeki hareketliliği, tarihi dokusu ve geleneksel çarşıları ile dikkat çeken bölgede deneyimli servis hizmetlerimize devam ediyoruz. 40 kişilik teknisyen ekibimiz ve araç filomuz sayesinde:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar hizmetleri için her sokak ve caddeye gidiyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servis Home klima danışmanlığı ile hangi klimayı alacağınıza daha rahat karar verebilirsiniz. Eminönü klima servisi ekibi olarak firmanızın ve evinizin ihtiyaçlarını belirliyor, verimli ve tasarruflu kullanımını garantiliyoruz. Bunun için de en uygun klimanın satışını gerçekleştiriyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları