Demirkapı Klima Servisi – Her Bölgeye Hizmet!

demirkapı klima servisi

Demirkapı klima servisi, cihazlarınızın ömrünü uzatan bakım ve onarım uygulamalarıyla yanınızda!

Demirkapı, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Bağcılar ilçesine bağlı 22 mahalleden biri. Güneyinde Yenimahalle; batısında Mahmutbey; doğusunda Fatih; güneydoğusunda Fevzi Çakmak ve Yavuzselim; kuzeyinde ise Göztepe mahalleleri bulunan 57 bini geçen nüfusa sahip Demirkapı’da Servis Home ailesi olarak evlerin, iş yerlerinin ve diğer yapıların iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılıyoruz.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Demirkapı’da Servis Home Kalitesi

Demirkapı klima servisi ekiplerimiz profesyonel teknik ve danışmanlık hizmetleriyle yıl boyu yanınızda yer almaya devam ediyor. Güler yüzlü çağrı merkezimiz sizlere

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar talepleriniz için yardımcı olurken teknisyenlerimiz en kısa sürede adresinize gelerek klimalarınızın sorunlarını çözüme kavuşturuyor.

Servis Danışmanlığı

Türkiye’nin en çok tercih edilen klima servis merkezi olarak sizlere danışmanlık sağlıyoruz. Hangi klimayı alacağınıza karar vermeniz için bilgilendirme yapıyor, keşif hizmetlerine katılıyoruz. Ayrıca klima kullanımının püf noktaları, arıza halinde yapılacaklar, mekan kapasiteleri hakkında tüm sorularınızı yanıtlıyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları