Cumhuriyet Mahallesi Klima Servisi – Serviste Lider!

cumhuriyet mahallesi klima servisi

Cumhuriyet mahallesi klima servisi mükemmel teknolojisi, uzman ekipleri ve yedek parça ağıyla yanınızda!
Cumhuriyet mahallesi, İstanbul ilinin bir ilçesi olan Bahçelievler’in Bağcılar sınırında bulunan mahalledir.

Soğanlı ve Kocasinan mahalleleri ile komşu olan bölgede eskiden bağlar, bahçeler ve çiftlikler bulunmaktaydı. Okulları, camileri, alışveriş mağazaları ve 40 bini aşan nüfusuyla İstanbul’un önemli yerleşim merkezlerinden olan Cumhuriyet Mahallesi’ne servis hizmetlerini ise ekibimiz vermektedir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

30 yıla yaklaşan sektörel deneyimimiz, uzman teknisyenlerimiz, garantili uygulamalarımız ve hızlı çalışma prensibimizle Cumhuriyet mahallesinin tamamında yıl boyu servis desteğimizi ev ve iş yerlerinize ulaştırıyoruz.

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar hizmet ve satışlarında adresinize geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Klima satışı, montajı, sökümü ve bakımı hakkında daha çok bilgiye ihtiyaç duyan müşterilerimiz için ServisMan desteği! Danışmanlarımız sizlere ücretsiz olarak hangi klimayı alacağınızdan nereye monte edileceğine kadar uzman bilgilendirmede bulunuyor. Ayrıca en son çıkan aksesuarlar hakkında sizleri bilgilendiriyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları