Çobançeşme Klima Servisi – Yılların Deneyimi!

çobançeşme klima servisi

Çobançeşme klima servisi, bakım, arıza ve aksesuar taleplerinizde yıl boyu tam destek sunuyor!

Eski İstanbul mimarisinden miras kalan tarihi evleri, camileri, okulları ve sanayi tesisleriyle bölgenin büyük mahallelerinden biri olan Çobançeşme’de klima servis hizmetleri için 40 kişilik teknik ekibimiz ve geniş yedek parça tedarik ağımızla hizmet vermekteyiz.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Çobançeşme’de Servis Home Kalitesi

İstanbul’da klima servis denildiğinde akla ilk gelen isim olan Servis Home ailesi olarak sınırsız teknik imkanlarımızla %100 garantili uygulamalar sunuyoruz. Hızlı çağrı merkezimiz arıza taleplerinizi alarak memnuniyet yaratacak hizmetler sunmak için hemen harekete geçiyor.

• Servis Danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinize geliyor.

Servis Danışmanlığı

İstanbul’un klima uzmanı ServisMan, klima satış ve servis süreçlerinde aklınızdaki tüm sorulara yanıt veriyor. Mekanınızın klima kapasitesini ölçüyor, mimariye göre en uygun klima montaj yerini belirliyor, arızaların ne kadar sürede onarılacağını söylüyor. Uzman bakış açısı sayesinde uzun yıllar kullanacağınız klimayı almanızı sağlıyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları