Çırpıcı Klima Servisi – İstanbul’un En İyi Servis Merkezi!

çırpıcı klima servisi

Çırpıcı klima servisi, ev ve iş yerlerinizde profesyonel klima çözümleri sunuyor!

Çırpıcı, İstanbul ilinin Zeytinburnu ilçesinde bulunan bir mahalledir. Zeytinburnu tramvay ve metro durağına yakın olması nedeniyle her gün binlerce kişi tarafından ziyaret edilir. Çırpıcı Çayırı’nda piknik ve koşu yapılabilecek birçok yeşil alanın olması da insanları buraya çeker. 30 binlik nüfusu ile büyük yerleşim birimlerinden olan Çırpıcı’da servis hizmetlerini ekiplerimiz sunmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Çırpıcı’da Servis Home Kalitesi

Çırpıcı klima servisi olarak her bir sokağa ve eve hizmet götürmeye devam ediyoruz. Alanında uzman teknisyenlerimiz ve yılların sektör deneyimiyle:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar çalışmaları için adresinize geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Eviniz ya da iş yeriniz için hangi klimayı alacağınıza karar vermediyseniz Çırpıcı klima servisi danışmanlığından yararlanabilirsiniz. Uzman keşif desteği ile alanlarınıza kaliteli iklimlendirme seçenekleri hazırlayan ekiplerimiz doğru ve ekonomik klimayı bulmanızda size yardımcı oluyorlar.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları