Cihangir Klima Servisi – Çağdaş Hizmetler

cihangir klima servisi

Cihangir klima servisi, profesyonel teknik kadro ve güvenli hizmet kalitesi…

İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde bulunan Changir, Kuzeyde Taksim Meydanı tarafından Sıraselviler Caddesi ile Kazancı Yokuşu, güneyde Salıpazarı ve Fındıklı ile çevrilidir. Genellikle sanatçıların ve yabancı kökenli vatandaşlarımızın yaşadığı bir yerdir. Eski İstanbul evlerinin, bankaların, alışveriş merkezlerinin, kafelerin ve restoranların bulunduğu, yaklaşık 4 bin nüfuslu Cihangir’de Servis Home ailesi klima çözümlerinde tam destek sunmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Cihangir’de Servis Home Kalitesi

Beyoğlu bölgesinde her semte hizmet götüren Servis Home, Cihangir semtinde de kişi ve kuruluşların iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılıyor. Çağrı merkezimize kayıt yaptırdığınızda:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetler için ekibimiz adresinize geliyor.

Servis Danışmanlığı

Cihangir klima servisi Servis Home olarak danışmanlık hizmeti ile bölgedeki klima sahiplerine ya da klima alacak olanlara destek oluyoruz. Hangi klimayı alacağınıza karar vereceğiniz bu süreçte ekibimiz markalar ve modellerle ilgili bilgilendirme yapıyor, garanti ve servis koşullarını bildiriyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları