Cevizlik Klima Servisi – Serviste Mükemmellik!

cevizlik klima servisi

Cevizlik klima servisi olarak Bakırköy semtleri arasında yer alan Cevizlik’te yaşam alanlarınıza klima servis çözümleri getirmeye devam ediyoruz.

İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bir semt olmasının yanında Deniz Otobüsleri İskelesi’ne de sahip olan 4 mahalle ile komşu Cevizlik’te modern evleriniz ve iş yerleriniz için İstanbul’un her yerine hizmet mantığından hareketle profesyonel servis desteklerini adresinize getiriyoruz.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Cevizlik’te Servis Home Kalitesi

Klima servis hizmetlerinde Türkiye’nin en iyi markalarından biri olan Servis Home, 40 kişilik uzman ekibi ve sınırsız teknik imkanlarıyla tüm klima ihtiyaçlarınızı anında ve yerinde karşılıyor. Güler yüzlü çağrı merkezimiz bakım ve onarım taleplerinizi alır almaz servis süreçlerini başlatıyor.

• Servis Danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinize geliyor.

Servis Danışmanlığı

Servisman, Türkiye’nin klima servis danışmanı olarak mekanlarınıza özel klima alışverişlerinde doğru tercihi yapmanız için sizinle birlikte hareket ediyor. Ayrıca servis hizmetleri hakkında da sizi bilgilendiriyor. Bütçenize uygun klimayı bulmanızı sağlayan uzmanlarımız aynı zamanda teknik detayları sizlerle paylaşıyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları