Çengelköy Klima Servisi – Serviste Teknoloji!

çengelköy klima servisi

Çengelköy klima servisi, güncel uygulamaları ve danışmanlığıyla yanınızda…

İstanbul’un Üsküdar ilçesinde yer alan Çengelköy, Vaniköy ile Beylerbeyi arasında bulunur. 15 bine yaklaşan nüfusu ile kaliteli yaşam merkezlerinden biridir. 1960’lara kadar çoğunlukla Rumların oturduğu bölgede Aya Yorgi adında bir Rum kilisesi vardır. Yalıları ve sahili ile meşhur olan Çengelköy’de iş yerlerine ve konutlara klima hizmeti sunan Servis Home yıl boyu bölgedeki ihtiyaçları karşılar.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Çengelköy’de Servis Home Kalitesi

Üsküdar’a bağlı semtlerden biri olan Çengelköy’de Servis Home ekibimiz klima uygulamalarında kişi ve firmalara destek olmaya devam ediyor. Çağrı merkezimize alınan talep kaydınızdan sonra:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetleri sunuyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servis danışmanlığı, hangi klimayı alacağına karar vermemiş ya da servise göndereceği klimasının hangi süreçlerden geçeceğini bilmek isteyenler için var olan sistemimiz. Çengelköy klima servisleri olarak size klimalar hakkında bilmek istediğiniz her bilgiyi sunuyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları