Çeliktepe Klima Servisi – Mekana Özel Çözümler

çeliktepe klima servisi

Çeliktepe klima servisi, klimada deneyimli ekip güvenli uygulamalar…

Çeliktepe, İstanbul, Kağıthane İlçesi’nde yer alan mahalledir. Emniyet Evleri, Sanayi, Seyrantepe, Harmantepe, Telsizler, Gültepe, Ortabayır ve Şişli’ye bağlı Esentepe ile çevrilidir. Kağıthane’nin güneyindeki Çağlayan, Gültepe, Emniyet Evleri, Sanayi ve Hürriyet mahalleleri ile birlikte Kağıthane’nin en lüks semtlerinden olan Çeliktepe’de iklimlendirme uygulamaları için Servis Home ekibimiz hizmet vermektedir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Çeliktepe’de Servis Home Kalitesi

Çeliktepe semtinde klima servisi arayanlar için Servis Home kalitesi adrese geliyor. Çağrı merkezimize ulaştığınızda sizlere:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar konularında yardımcı olunuyor. Ekiplerimiz bölgenin en hızlı hizmetini sunuyor.

Servis Danışmanlığı

Çeliktepe klima servisi olarak danışmanlarımızla birlikte hangi klimayı almanız gerektiğine karar veriyoruz. Uzmanlarımız klima fiyatları, kapasiteleri, kullanımı hakkında bilgi vererek yıllarca kullanacağınız cihazları satın almanızı sağlıyorlar. Dolayısıyla klimaya harcadığınız paranın karşılığını almış oluyorsunuz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları