Çakmak Klima Servisi – İstanbul’un En İyisi!

çakmak klima servisi

Çakmak klima servisi ile aynı gün tamir, bakım ve onarım hizmeti!

Çakmak, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde bulunan mahallelerden biridir. Çakmak, 1980’li yılların sonunda gelişmeye başlamıştır ve günümüzde iş ve yaşam merkezlerine ev sahipliği yapmaktadır. Çakmak klima servisleri desteğini ise deneyimli ekiplerimiz sağlamaktadır. Servis Home Çakmak klima servisi ekiplerimiz klima tamiri, bakım ve yedek parça hizmetleri sunmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

Çakmak klima servisi olarak İstanbul’un hemen hemen her semtine klima servisi hizmetlerini ulaştırmaktayız. Klima bakımı ve tamirinde yıllardır deneyim kazanan teknisyenlerimizle birlikte güvenilir çözümler sunarak mekanlarda konfor yaratmaktayız. Çakmak klima servisi ekiplerimizle ev ve iş yerleriniz için:

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinize en kısa sürede gelmekteyiz.

Servis Danışmanlığı

Klima tamiri ve bakımı için doğru servis ekipleriyle çalışmak istiyorsanız ücretsiz servis danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. ServisMan klima danışmanlarımız arızalanan cihazlarınızın sorununu ilgili teknisyenlerimize bildirirler. Çakmak klima servisi danışmanlarımız, klima bakımı zamanınızı nasıl takip edeceğinizi, onarım süreçlerinde nelerle karşılaşacağınızı da anlatırlar. Çakmak klima tamiri uzmanlarımız en kısa sürede cihazınıza müdahale ederler.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları