Çağlayan Klima Servisi – Profesyonel Çözümler!

çağlayan klima servisi

Çağlayan klima servisi, İstanbul’un en iyi servis merkezi…

Çağlayan, Kâğıthane’nin güneyinde yer alan mahalledir. Mecidiyeköy ve Şişli’ye yakın olması nedeniyle nüfus yoğunluğu çok fazladır. Avrupa’nın en büyük adliye sarayının yer aldığı Çağlayan, İstanbul’un en yoğun araç trafiğinin olduğu bölgelerden birinde yer alır. Yürüyüş yolları, parkları, sosyal merkezleri, restoranları, kafeleri ve konutları fazlaca olan Çağlayan’da klima servisi Servis Home kişi ve kuruluşlara destek olmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Çağlayan’da Servis Home Kalitesi

Servis Home Çağlayan klima servisi, geniş araç filosu ve teknik ekibi ile bir telefon uzağınızda. Çağrı merkezimizi arayarak talep edeceğiniz hizmetlerden en kısa sürede yararlanabilirsiniz. Servis Home olarak:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetler için adresinize geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servis danışmanlığı hizmetimiz ile bütçenize ve evinize en uygun klimayı alabileceksiniz. Servis Home Çağlayan klima servisi uzman danışmanları ile mekanınızın ihtiyaçlarını belirleyerek durumunuza uygun çözümler sunuyor. Servis danışmanlarımız size bakım ve onarım süreçleri hakkında da bilgi veriyorlar.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları