Caferağa Klima Servisi – Her Adımda Profesyonellik!

caferağa klima servisi

Caferağa klima servisi, cihazınıza garantili çözümler sunuyor.

Caferağa, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Kadıköy ilçesine bağlı 21 mahalleden biridir. Kadıköy ilçesinin denize yakın mahallelerinden biri olan Caferağa’nın güneyi, kuzeyi ve batısı Marmara Denizi çevirilidir. Moda Burnu da denen bir yarımada üzerine yayılan mahalle, kendi adından ziyade Moda semti olarak anılmaktadır. Mahallenin doğusunda Osmanağa Mahallesi bulunmaktadır. 24 bin nüfusa sahip olan Caferağa’ya klima hizmetlerini ekibimiz sağlamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Caferağa’da Servis Home Kalitesi

Servis Home klima servisleri olarak 30 yıla ulaşan sektör deneyimimizle ev ve iş yerlerinizdeki klimaların bakımdan onarıma tüm süreçleriyle ilgileniyoruz.

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Klima Sökümü
• Yedek Parça – Aksesuar konularında yerinde ve hızlı çözümler sunuyoruz. Size kaliteli klima kullanımı sağlıyoruz.

Servis Danışmanlığı

Yanlış klima almak hem bakımda hem de onarımda yüksek masraflara neden olur. Servis danışmanlarımız ise sizi bu durumdan kurtarır. Danışmanlarımız mekanınıza uygun klimanın hangisi olduğunu sizin yerinize belirler. Montajını yaptırır ve çalışır halde teslim eder. Size de sağlıklı bir klima kullanımı kalır.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları