Caddebostan Klima Servisi – Uzman ve Deneyimli!

caddebostan klima servisi

Caddebostan klima servisi, İstanbul’un en iyi servis merkezlerinden biri olarak klima çözümlerini her semte ulaştırıyor.

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan Caddebostan semti, Çiftehavuzlar ve Erenköy arasında kalır. İstanbul’un en gözde semtlerinden olup Bağdat Caddesi, CKM (Caddebostan Kültür Merkezi) gibi hareketli merkezlere sahiptir. Mağazalar, restoranlar, kafeler, alışveriş merkezleri, iş yerleri ve konutların bulunduğu Caddebostan’a Servis Home olarak bizler de iklimlendirme uygulamalarında en hızlı desteği sunmaya devam ederiz.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Caddebostan’da Servis Home Kalitesi

Caddebostan klima servisi olarak iklimlendirme cihazlarınızın her sorununda yanınızdayız. 20 yılı aşan sektörel deneyimimizle teknik ekibimizin uzmanlığını birleştirerek çağrı merkezimize gelen aramalardan sonra:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Klima Sökümü
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetleri sunuyoruz.

Servis Danışmanlığı

Klima seçmek ya da nereye monte ettireceğini bilmek biraz araştırma yapmayı gerektiriyor. Bunun için vaktiniz yoksa eğer Caddebostan klima servisleri olarak servis danışmanlarımız ile seçimlerinizde yanınızda yer alıyoruz. Keşif işlemi sonucu hangi klimayı almanız gerektiğini belirliyor, kullanım ve servis uygulamaları hakkında bilgi veriyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları