Büyükdere Klima Servisi – İklimlendirmede Kalite!

büyükdere klima servisi

Büyükdere klima servisi, deneyimli ekip, güvenli hizmet…

Büyükdere, İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı, Boğaziçi’nde bir semttir. Tarihi geçmişiyle ve yalılarıyla dikkat çeken Büyükdere’de 3 Ermeni kilisesi, 1 Rum kilisesi ve okulu bulunmaktadır. Sarıyer Belediye Başkanlığı vergi dairesi maliye ve Sarıyer itfaiyesi Büyükdere sınırları içerisindedir. Modern siteleri, yeşil alanları ve sahil boyu uzanan kafeleri ile dikkat çeken bölgede klima hizmetlerini ekibimiz karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Büyükdere’de Servis Home Kalitesi

Servis Home Büyükdere klima servisi olarak 40 kişilik teknisyen ekibimiz ve geniş araç filomuz ile semtinizde kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Çağrı merkezimize gelen:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar taleplerinizde en kısa sürede destek veriyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servis danışmanlığı uygulamalarımızla klima satın alırken kolay karar vermenizi ve kaliteli ürün almanızı sağlıyoruz. Ev ve iş yerleriniz için gerekli kapasiteyi belirleyerek keşif hizmeti sonrası, klima montaj ve bakım süreçlerinde yanınızda yer alıyoruz. Başarılı onarımlar yapılmasını sağlarken bilgi desteği veriyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları