Bulgurlu Klima Servisi – Kalitenin Adresi!

bulgurlu klima servisi

Bulgurlu klima servisi, şehrin en güvenilir ve deneyimli ekibi…

Bulgurlu, İstanbul’un Anadolu yakasında, Acıbadem, Kısıklı, Cumhuriyet ve Ünalan ile Namık Kemal ve Fetih mahalleleri arasında yer alan tarihi mahallenin etrafında gelişen semttir. Bulgurlu, günümüzde Üsküdar’ın en büyük mahallesi olup, batıda Küçükçamlıca Caddesi, güneyde Üçpınarlar Caddesi ile O-4 Anadolu Otoyolu, doğuda Namık Kemal Mahallesi, kuzeyde ise Bulgurlu Caddesi ile sınırlıdır. İstanbul’un önemli mesire yerlerinden Küçük Çamlıca Tepesi de bu mahallenin içindedir. Tarihi yapıları ve mahalle kültürüyle dikkat çeken bölgedeki servis hizmetlerini ekiplerimiz karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Bulgurlu’da Servis Home Kalitesi

Bulgurlu klima servisi olarak İstanbul’un en iyi servis hizmetlerini adresinize getirmeye devam ediyoruz. 40 kişilik teknisyen ekibimiz ve araç filomuz sayesinde:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar taleplerinizi kısa sürede karşılamanın rahatlığını yaşıyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servis Home klima danışmanlığı en avantajlı klimayı seçmenizi sağlıyor. Bulgurlu klima servisi danışmanlarımız satışa, keşif hizmetlerine, bakım ve onarım çalışmalarına katılarak her zaman doğru hizmeti almanızı sağlıyor. Klima fiyatları ve son modeller hakkında sizleri bilgilendiriyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları