Bostancı Klima Servisi – Deneyimli Ekipler!

bostancı klima servisi

Bostancı klima servisi teknolojik altyapısı ve uzman ekipleriyle her zaman yanınızda!

Bostancı, İstanbul’da Kadıköy ilçesine bağlı mahalledir. Kadıköy’ün en doğu ucunda yer alan Bostancı, sahilden yukarı doğru yaklaşık 2 kilometre boyunca uzanır. Batıda Suadiye ve Kozyatağı, kuzeyde Ataşehir’e bağlı İçerenköy ve doğuda Maltepe ilçesine bağlı olan Altıntepe ile komşudur. Ayrıca Adalar’a en yakın noktalardan biridir. Haydarpaşa Tren Garı, Marmara Üniversitesi, modern Moda evleri ile bilinen Kadıköy’de Bostancı klima servisi olarak ekiplerimiz hizmet vermektedir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Bostancı’da Servis Home Kalitesi

Servis Home deneyimi İstanbul’un her yerinde! Bostancı klima servisleri olarak iklimlendirme ihtiyaçlarınıza en kısa sürede cevap verirken:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar konularında sizlere yardımcı olarak İstanbul’un en deneyimli uygulamalarını yapıyoruz.

Servis Danışmanlığı

Bostancı klima servisi danışmanlarımızla bütçenize uygun, mekânda şık duracak ve yüksek performansla çalışacak klimalar satın almanızı sağlıyoruz. Cihazınızın montaj yerini belirliyor, bakım zamanlarını hatırlatıyor, arızalarda bilgilendirme yapıyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları