Beyoğlu Klima Servisi – Serviste Kalite!

beyoğlu klima servisi

Beyoğlu klima servisi aynı gün tamir, bakım ve onarım hizmetleriyle her zaman yanınızda!

Beyoğlu, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan ilçelerinden biri. Beyoğlu ilçesini kuzeybatıdan Kâğıthane, kuzeyden Şişli, doğudan Beşiktaş ve İstanbul Boğazı, güneyden ve batıdan Haliç çevrelemektedir. İstanbul’un en çok turist çeken bölgelerinden biri olan Beyoğlu; tarihi güzellikleri, iş ve yaşam merkezlerini barındırmaktadır. Beyoğlu klima servisi ihtiyaçlarını ise ekiplerimiz karşılamaktadır. Servis Home Beyoğlu klima servisleri ekiplerimiz iklimlendirme sorunlarını en kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

20 yılı aşan sektör deneyimimiz, 40 kişilik uzman teknisyen kadromuz, geniş yedek parça ağımız ile Servis Home olarak İstanbul’un her yakasına servis hizmetlerimizi götürmeye devam ediyoruz. Kullandığınız klimanın marka ve modeli fark etmeksizin Beyoğlu klima servisi olarak:

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinize geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Beyoğlu klima servisleri arasından doğru tercihi yapmak ister misiniz? Cevabınız evetse uzman klima servis danışmanlarımız, klima onarımı ve bakımında profesyonel destek sunuyor. Klima arıza çeşitleri, arızaların nasıl giderileceği, klima bakımı ve orijinal yedek parça kullanmanın önemi hakkında Beyoğlu klima servisi danışmanlarımız detaylı bilgi veriyor. Ayrıca, tüm klima tamiri ve bakımı süreçlerinde yanınızda yer alarak aklınıza takılan soruların cevabını veriyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları