Beylikdüzü Klima Servisi – Uzmanlık ve Deneyim!

beylikdüzü klima servisi

Beylikdüzü klima servisi her mekana özel iklimlendirme çözümleri!

Beylikdüzü, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan batıdaki ilçelerinden biridir. Güneyinde Marmara Denizi, doğusunda Avcılar, batısında Büyükçekmece, kuzeyinde ise Esenyurt ilçeleri vardır. Yüzölçümü 360 km²’dir. Beylikdüzü klima servisleri desteğini ise ekiplerimiz sağlamaktadır. Servis Home Beylikdüzü klima servisi teknisyenlerimiz klimanızın arızalarını ve bakım süreçlerini başarıyla sonuçlandırmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

Servis Home olarak İstanbul’da klima servisi hizmeti almayan hiçbir ilçe ve mahalle bırakmıyoruz. Beylikdüzü klima servisi ekiplerimizle de klima tamiri ve onarımından aksesuar satışlarına kadar ihtiyaç duyulacak tüm süreçlerde müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.

Beylikdüzü klima servisi teknisyen ve danışmanlarımızla ev ve iş yerleriniz için:

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinize en kısa sürede geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz bir klima servisi istiyorsanız doğru adrestesiniz. Klima tamiri ve bakımında deneyimi olan, telefonlarınıza anında cevap veren ve hızlı hizmet sunan ServisMan burada! Beylikdüzü klima servisi danışmanlarımız, mekanınıza gelerek sizlere klima bakımı ve onarımı hakkında bilgi vermekte, klima tamiri süreçlerinde sizleri nelerin beklediğini anlatmaktadır. Beylikdüzü klima servisi uzmanlarımız en kısa sürede cihazınızın ihtiyaçlarını belirleyerek hizmet almanızı sağlamaktadır.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları