Beylerbeyi Klima Servisi – Serviste Tam Destek!

beylerbeyi klima servisi

Beylerbeyi klima servisi, ev ve iş yerlerinize uzman çözüm sağlıyor.

Kuzguncuk ile Çengelköy arasında yer alan Beylerbeyi, yaklaşık 6 bin nüfuslu bir Üsküdar semtidir. 1960’a kadar Üsküdar İlçesi’ne bağlı bir bucak iken, bu tarihten sonra semt olarak Üsküdar’a bağlanmıştır. Güneyde Deniz Astsubay Hazırlama Okulu’nu da içeren askeri tesisler, kuzeyde Çengelköy ve sahil şeridi yer alır. Ünlü isimlerin de konutlarının bulunduğu semtte Servis Home’un uzman kadrosu da klima hizmetleri vermektedir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Beylerbeyi’nde Servis Home Kalitesi

Servis Home markamızı İstanbul’un her yerine ulaştırmaya devam eden teknik ekibimiz Beylerbeyi semtinde de klima servisleri uygulamalarına devam ediyor. Çağrı merkezimize ulaştığınız süre ve sonrasında:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetleri sunuyoruz.

Servis Danışmanlığı

Beylerbeyi klima servisi Servis Home ekibimiz kişi ve kuruluşlara servis danışmanlığı hizmeti sunmaya devam ediyor. Klimanızın arıza durumlarında yapılacaklarla satın alma sürecinde dikkat etmeniz gerekenler hakkında bilgiler veriliyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları