Beykoz Klima Servisi –Garantili Çözümler!

beykoz klima servisi

Beykoz klima servisi ile garantili klima çözümleri ve %100 müşteri memnuniyeti!

Beykoz, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan ilçelerindendir. Çatalca-Kocaeli bölümünün Kocaeli Yarımadası batısında yer almakta olup; batıdan İstanbul Boğazı, doğudan Şile ilçesi, kuzeyden Karadeniz ve güneyden de Çekmeköy, Üsküdar ve Ümraniye ilçeleri ile çevrilidir. Beykoz klima servisi ihtiyaçlarını ise ekiplerimiz karşılamaktadır. Servis Home Beykoz klima servisleri teknisyenlerimiz klima tamiri, bakım ve montaj süreçlerini başarıyla yönetmektedir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

Servis Home Beykoz klima servisi olarak klimalarınızın yüksek performansla ve sorunsuz çalışması için profesyonel servis hizmetleri sunarken tüm süreçlerde yanınızda yer alarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt sunuyoruz.
Beykoz klima servisi ekiplerimiz ile ev ve iş yerlerinize:

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini ihtiyaçlarınızı karşılamak için geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servis danışmanlığı hizmetimiz ile klimalarınızın bakım ve arıza süreçlerinde uzman destek almanızı sağlıyoruz. Beykoz klima servisi teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak sunulan servis danışmanlığı sayesinde klimanızın arızasını daha net anlayacak, çözümü için izlenecek yolları öğrenecek, bakım sırasında neler yapıldığını görebileceksiniz. Böylece daha önce aldığınız amatör servis hizmetlerinin ne kadar zararlı olduğunu görmüş olacaksınız.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları