Beyazıt Klima Servisi – Hızlı ve Güvenli!

beyazıt klima servisi

Beyazıt klima servisi, yaşam alanlarınızdaki kaliteyi artırıyor!

Beyazıt, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Fatih ilçesine bağlı 57 mahalleden biridir. Mercan, Tayahatun, Mollafenari, Mimar Hayrettin, Mimar Kemalettin, Balabanağa ve Süleymaniye mahalleleri ile komşudur. İstanbul Üniversitesi ve Kapalı Çarşı’nın bulunduğu Beyazıt’ı her gün binlerce kişi ziyaret etmektedir. Özellikle tekstil ile ilgili firmaların bulunduğu Beyazıt’ta çarşılar ve mağazalar dikkat çeker. Bu kadar çok sayıda işletmeyi bünyesinde barındıran Beyazıt için servis hizmetini ekiplerimiz vermektedir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Beyazıt’ta Servis Home Kalitesi

İstanbul’un her bölgesine olduğu gibi Beyazıt’a da servis hizmeti götüren ekibimiz, 20 yılı aşan deneyimi ile servis hizmeti vermeye devam etmektedir. Ekibimiz adresinize gelerek ya da servis merkezimizde:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar gibi hizmetler sunmaktadır.

Servis Danışmanlığı

Servis Home klima danışmanlığı sayesinde mekana uygun klima seçimi ve montajı daha kolay hale geliyor. Danışmanlarımız istediğiniz ısıtma ve soğutma değerlerine sahip, hava şartlarına uygun, bütçenizi zorlamayan klimalar satın alabileceksiniz. Ayrıca satış sonrası hizmetlerde de danışmanlarımızın desteğinden yararlanabileceksiniz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları