Beşyüzevler Klima Servisi – Tam Destek!

beşyüzevler klima servisi

Beşyüzevler klima servisi, bakımda ve onarımda tüm süreçlere hakim…

Eski Edirne Asfaltı’na göre Bereç ile Sultançiftliği arasında kalan kısım “500 Evler” olarak nitelenen Beşyüzevler, İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesine bağlı bir semttir. Bu semt 3 ilçe arasında paylaşılır. Eski Edirne Asfaltı’nın doğu kısmı Gaziosmanpaşa kuzey kısmı Sultangazi, batı kısmı Bayrampaşa ilçesine bağlıdır. Nüfusu 200 bini aşan semtte klima çözümlerinde deneyimli ekip Servis Home kalitesi görülür. Firmamız semtin her bölgesine hizmet götürür.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Beşyüzevler’de Servis Home Kalitesi

Gaziosmanpaşa klima servisi Servis Home Beşyüzevler’de de servis hizmetlerine devam ediyor. Ekibimiz her biri birbirinden deneyimli ve uzman kişilerden oluşuyor. Çağrı merkezimize kayıt yaptırdığınızda:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar hizmetlerinden en kısa sürede yararlanabiliyorsunuz.

Servis Danışmanlığı

Servis Home servis danışmanlığı hizmeti ile Beşyüzevler bölgesinde klima alacak olanlara tam destek sunuluyor. Hangi cihazı almanız gerektiğini ekiplerimizden öğrenebiliyorsunuz. Danışmanlarımız alan keşfi yaparak size en uygun klima hakkında bilgi veriyorlar. Böylece ihtiyaçlarınıza göre cihaz almış oluyorsunuz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları