Beşiktaş Klima Servisi – Yılların Deneyimi!

beşiktaş klima servisi

Beşiktaş klima servisi, aynı gün tamir ve bakım hizmetlerini sizlerle buluşturuyor!

Beşiktaş, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan bir ilçesidir. 8,4 km uzunluğunda sahili olduğu İstanbul Boğazı’nın Rumeli yakasında yer alan ilçe batıda Şişli ve Kağıthane, güneybatıda Beyoğlu, kuzeyde Sarıyer ilçeleriyle komşudur. Beşiktaş klima servisi ihtiyaçlarını ise Servis Home ekiplerimiz karşılamaktadır. Beşiktaş klima servisleri teknisyenlerimiz evlerinizde ve çalışma alanlarınızda konfor yaratmak için kaliteli hizmetler sunmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

Geniş araç filomuz, 40 kişilik teknisyen ekibimiz ve 20 yıllık sektörel tecrübemiz ile her zaman ilk günkü heyecanla sizlere klima servis hizmetlerimizi sağlamaktayız. Beşiktaş klima servisi ekiplerimiz ile ev ve iş yerleriniz için:

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini süreçlerini başarıyla yönetmekteyiz.

Servis Danışmanlığı

Bu zamana kadar aldığınız klima servisi hizmetlerinin ne kadar deneyimsiz ekiplerce verildiğinin, servis danışmanlığı hizmetimiz sayesinde farkına varacaksınız. Beşiktaş klima servisi danışmanlarımız; sizlere iyi bir servisin bakım ve onarımda neler yapması gerektiğini anlatacak. Klimanızın arızasının ne olduğunu ve nasıl çözüleceğini, klima bakımı ve yedek parçada orijinalliğin neden önemli olduğunu açıklayacak. Böylece daha bilinçli klima servisi hizmeti alacaksınız. Klima tamiri ve onarımı süreçlerinde de aklınıza takılan tüm soruların cevabını bulacaksınız.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları