Bebek Klima Servisi – Tecrübe ve Garanti!

bebek klima servisi

Bebek klima servisi, cihazlarınızı ilk günkü performanslarına kavuşturuyor…

Bebek, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde yer alan bir semt. İstanbul’un en lüks ve pahalı semtlerinden biri olarak gösterilen Bebek, Rumeli Hisarı ile Arnavutköy arasında yer alır. Yüksek gelir gruplarının tercih ettiği bölgede, kafe, restoran ve barlar ağırlıktadır. Bebek Koyu, parkı, iskelesi, camisi bölgeyi temsil etmektedir. Servis Home ekibi de klima çözümlerinde Bebek semtine destek olmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Bebek’te Servis Home Kalitesi

Bebek klima servisi Servis Home, semtin her köşesine klima satış ve servis desteğini ulaştırıyor. Çağrı merkezimize gelen aramalarınızdan sonra 40 kişilik teknik ekibimiz ve araç filomuzla:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetler için adresinize geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Bebek klima servisi danışmanlarımız satış öncesinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor. Klima fiyatları ve modelleri hakkında size rehberlik ediyor. Aynı zamanda bakım ve onarım süreçleriyle ilgili bilgilendirme yapıyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları