Bayrampaşa Klima Servisi – Yaşam Alanlarında Rahatlık!

bayrampaşa klima servisi

Bayrampaşa klima servisi ekiplerimiz aynı gün tamir ve bakım hizmetleriyle yaşam alanlarınıza konfor sunuyor!

Bayrampaşa, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan ilçelerindendir. Kuzeyde Gaziosmanpaşa, doğuda Eyüp, güneyde Zeytinburnu, batıda Esenler ile çevrilidir. İstanbul nüfusunun yaklaşık %3’lük bir kısmına ev sahipliği yapan Bayrampaşa klima servisi ihtiyaçları ise yılların iklimlendirme lideri olan Servis Home ekiplerimiz karşılamaktadır. Bayrampaşa klima servisleri ekiplerimiz klima bakımı ve tamiri süreçlerini profesyonel şekilde sonuçlandırmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

40 kişilik teknisyen ekibimiz, geniş araç filomuz ve 20 yılı aşan deneyimimiz ile Bayrampaşa klima servisi hizmetlerimizi sizlere ulaştırmaktayız. Bayrampaşa klima servisleri olarak klima bakımı ve tamirinde konforu sağlamaktayız. Profesyonel ekiplerimizle:

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinize gelmekteyiz.

Servis Danışmanlığı

Ücretsiz servis danışmanlığı hizmetimiz sayesinde klima tamiri, bakım ve onarım süreçlerinde sizleri nelerin beklediğini öğrenebilirsiniz. Bayrampaşa klima servisi danışmanlarımızdan klima onarımının nasıl yapılacağı, bakımların ne sıklıkta olması gerektiği ve doğru klima kullanımı hakkında bilgi alabilirsiniz. Klimanızı yenilemeyi düşünüyorsanız da model ve marka önerileri alabilirsiniz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları